Munkatársak

Dr. Zentai László
egyetemi tanár

email: lzentai@caesar.elte.hu
szobaszám: 7.83
telefonmellék: 6723
fogadóóra: K 18-19:30

 
Oktatók

Dr. Klinghammer István

akadémikus, professor emeritus

  Dr. Márton Mátyás
professor emeritus
 

Dr. Elek István
habilitált egyetemi docens

email: elek@map.elte.hu
honlap: http://mapw.elte.hu/elek
szobaszám: 7.82
telefonmellék: 6726
fogadóóra: H 10:30-12
Jung András

Dr. Jung András
habilitált egyetemi docens

email:jung@inf.elte.hu
szobaszám: 7.82
telefonmellék: 6726
fogadóóra: Sz 10:30-12:30
Dr. Albert Gáspár
egyetemi docens
email: albert@ludens.elte.hu
szobaszám: 7.58
telefonmellék: 6740
fogadóóra: Sz 10-12
Dr. Gede Mátyás
egyetemi docens
email: saman@map.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~saman/hu/
szobaszám: 7.77
telefonmellék: 6720
fogadóóra: H 10-12
Dr. Jesús Reyes Nuñez
egyetemi docens
email: jesusreyes@caesar.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~jesus
szobaszám: 7.80
telefonmellék: 6721
fogadóóra: Sze 10-12
Dr. Török Zsolt Győző
egyetemi docens
email: zoltorok@map.elte.hu
szobaszám: 7.74
telefonmellék: 6717
fogadóóra: ?
Dr. Irás Krisztina
egyetemi adjunktus
email: iras@map.elte.hu
szobaszám: 7.84
telefonmellék: 6703
fogadóóra: H 14-16
Dr. Kerkovits Krisztián
egyetemi adjunktus
email: kerkovits@map.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~kerkovits
szobaszám: 7.75
telefonmellék: 6718
fogadóóra: H 14-16
Dr. Kovács Béla
egyetemi adjunktus

email: climbela@map.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~climbela
szobaszám: 7.81
telefonmellék: 6724
fogadóóra: H 11-12, Sz 12-13

Dr. Ungvári Zsuzsanna
egyetemi adjunktus
email: ungvarizs@map.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~ungvarizs/
szobaszám: 7.84
telefonmellék: 6720

Varga Zsófia
tanársegéd

e-mail: vargazs@inf.elte.hu szobaszám: 7.82 telefonmellék: 6726 fogadóóra: P 10-12
Faragó Imre
tanszéki mérnök
email: farago@map.elte.hu
honlap: http://mercator.elte.hu/~farago/
szobaszám: 7.54
telefonmellék: 6715
fogadóóra: H 12-14
Szekerka József
tanszéki mérnök
e-mail:szeki@map.elte.hu szobaszám: 7.54 telefonmellék: 6715 fogadóóra: Sz 10-12
További dolgozók
Veres Kinga
utazásszervezési koordinátor
és titkárságvezető
email: kinga@map.elte.hu
szobaszám: 7.83
telefonmellék: 6745
Kiss Veronika Flóra
képzési koordinátor
email: kissvera@map.elte.hu
szobaszám: 7.74
telefonmellék: 6717
Nemes Zoltán
fotós és térképtáros
email: nemes(a)map.elte.hu
szobaszám: 7.54
telefonmellék: 6715
 
 
 
A tanszék meghívott előadói
Becker László
nyugdíjas
 
Buga László
címzetes egyetemi docens
email: buga@map.elte.hu
szobaszám: 7.72
telefonmellék: 6719
Dr. Gercsák Gábor
nyugdíjas egyetemi docens
email: gercsak@map.elte.hu
szobaszám: 7.72
telefonmellék: 6789
Dr. Györffy János
nyugdíjas egyetemi docens
email: terkep1@ludens.elte.hu
szobaszám: 7.75
telefonmellék: 6718